ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://stafakor.ir.

قوانین و مقررات سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول:

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول را دارند، باید قوانین و مقررات این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

مقررات عمومی سایت:

تمامی فعالیت‌‌های سایت بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می‌باشد. از کاربران سایت هم خواهشمندیم طبق قوانین رفتار کنند.

وب سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول اجازه دارد در هر زمان نسبت به ویرایش و اصلاح قوانین و مقررات کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌ العمل را به آن‌ها بدهد.

بند۱: عضویت در سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول:

عضویت در این سایت رایگان است و افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱ اطلاعات رمز عبور: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲ ورود اطلاعات اشتباه: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

بند۲ خرید از وب سایت:

کاربران گرامی قبل از خرید محصولات سایت موظف هستند ابتدا در سایت عضو شوند. سپس اطلاعات و توضیحات کامل محصول مورد نظر را در صفحه مربوط به آن مطالعه کنند و در صورت تایید اقدام به خرید کنند.

پروسه خرید در سایت به شرح زیر است:

قسمت اول: مشاهده صفحه محصول و مطالعه کامل اطلاعات مرتبط با آن محصول

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: قرارگرفتن محصول در پنل کاربری مشتری در سایت و امکان دانلود و مشاهده آن

تبصره ۱: چنانچه خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سفارش از طرف سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول حق دارد باطل شود.

تبصره ۲: در صورتی که هریک از محصولات توسط مشتری خریداری شود به هیچ وجه نمی تواند آن را لغو کند یا درخواست بازگشت وجه را بدهد. سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول نیز در قبال بازگشت وجه به مشتری در زمانی که از خرید خود پشیمان شده است هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره ۳: تمام قیمت های درج شده روی محصولات سایت به تومان است.

تبصره ۴: تمام محصولات سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول دارای ضمانت بازگشت وجه صد در صدی می باشد، شما تا ۷۲ ساعت فرصت درخواست بازگشت وجه را خواهید داشت.

بند ۳ حق کپی رایت محصولات سایت آکادمی ثروت تفکر در مسیر تحول:

حق امتیاز کلیه محصولات وب سایت برای شخص جواد دلاوری  محفوظ می باشد و هرگونه کپی‌ برداری، فروش غیر مجاز محصولات و استفاده از بخشی یا کل محتوای آموزش ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

تبصره ۱: تنها خریدار محصولات می تواند از آن استفاده کند و حق تکثیر یا فروش آن را به شخص دیگری ندارد. در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خاطی در سایت برای همیشه مسدود می‌شود.

بند ۴ پشتیبانی:

در صورت بروز مشکل در خرید از سایت یا استفاده از محصولات سایت در هر زمان می توانید از طریق صفحه تماس با ما با پشتیبان سایت در تماس باشید. و یا به شماره پشتیبانی مجموعه (۰۹۳۵۷۸۲۰۱۲۰) پیام خود را ارسال نمایید.

ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید.

دوستدار شما

جواد دلاوری