کارگاه اصول و اشتباهات استعدادیابی

اصول و اشتباهات استعدادیابی

آمار بالای افرادی که از شغل خود راضی نیستند، دانش‌آموزان و دانشجویانی که در انتخاب رشته سردرگم هستند و افراد زیادی که علی‌رغم تلاش زیاد، موفقیت‌های قابل‌ توجهی کسب نمی‌کنند نشان از عدم آشنایی درست افراد جامعه با استعدادها و مقوله استعدادیابی است به گونه‌ای که استعدادیابی و شناخت توانمندی‌ها به یکی از دغدغه‌های اصلی افراد تبدیل شده است.

برای استعداد تعاریف متعددی ارائه شده است. برخی استعداد را توانایی ذاتی افراد در یک فعالیت خاص می‌دانند. این توانایی معمولا بدون آموزش در افراد وجود دارد و تمرین و تلاش در مسیر آن باعث شکوفا شدن بیشتر آن توانایی می‌شود.

عده‌ای استعداد را توانایی ذهنی و فطری برای انجام دادن یا فراگرفتن یک مهارت و برخی دیگر استعداد را یادگیری یک مهارت با صرف انرژی کمتر و زمان کمتر می‌دانند.

از آنجایی که همه افراد با استعداد هستند اما نوع استعداد آن‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد، شناخت درست استعدادها و تلاش در مسیر شکوفا کردن آن‌ها می‌تواند به افراد در رشد و موفقیت بیشتر کمک کند.

در این آموزش که برای دانش‌آموزان، دانشجویان، جویندگان شغل و علاقه‌مندان به شناخت استعدادها مناسب و مفید است، تلاش می‌کنیم ضمن ارائه تعریف دقیق از استعداد به اصول استعدادیابی و مشکلاتی که در استعدادیابی مطرح هست اشاره خواهیم کرد.

پس این آموزش را از دست ندید.

این کارگاه ضمانت ۱۰۰ درصد بازگشت وجه دارد. پس با اطمینان این محصول را خریداری کنید.

برای دانلود ضمانت محصولات کلیک کنید.

 

مشخصات کارگاه اصول و اشتباهات استعدادیابی:

مدت زمان کارگاه: ۳۰دقیقه

نوع فایل دانلودی: تصویری

مدرس: جواد دلاوری

تولید: گروه تحقیقاتی ثروت تفکر

نظرات بسته شده است.